• sk
 • en
 • Peter And Veronika Workshop pre zaciatocnikov

  Oliva

  ČO POVEDALI O NAŠOM WORKSHOPE…

  KONEČNE…presne toto som si povedala keď som po nedeľnom workshope s Peťom sadla do auta.

  Cestou domov som si sama pre seba zhodnotila, že to boli veľmi dobre investované peniaze a skvelo strávený čas s úžasným fotografom a veľmi sympatickým človekom. Prešli sme si všetky technické záležitosti, nastavenie môjho fotoaparátu, ktorý doteraz čakajúc ležal na dne skrinky, pretože som z neho nevedela dostať fotky v takom štýle po akom moja duša piští.

  Kopec rád…možnosť skúsiť si cvaknúť záber…hneď výsledok rozobrať a skúsiť ho “opraviť” bolo pre mňa veľmi prínosné. Preferujem spôsob one to one, pretože idete po tom čo zaujíma naozaj Vás a nie celú skupinu a tak nestrácate čas… ktorý je pre mňa drahocenný. Z workshopu a celkového prínosu pre moju prácu som nadšená!!!!

  Vrelo odporúčam a ešte raz ĎAKUJEM Peťo!

  Dominika Letková – Biely Atelier

  Oliva

  “Foto workshop ma v príjemnej komornej a priateľskej atmosfére Petra a Veroniky posunul po stránke technickej ako aj umeleckej.

  Workshop ma obohatil o výnimočné odborné rady ako nastavovať fotoaparát, samozrejme v manuálnom režime, hra so svetlom, citlivosťou ISO, nastavovaním hĺbky ostrosti, časom uzávierky a samozrejme so všetkými súvislosťami, aj s vyvážením bielej až po ekzaktné manuálne nastavovanie vyváženie bielej pomocou „kelvínov“.

  Workshop fotenia ma veľmi obohatil taktiež o cenné rady profi fotografov, z hľadiska fotografovaných objektov, ako vybrať polohu fotografovaného objektu (osoby), ako zvoliť ohniskovú vzdialenosť objektívu, alebo výber samotného objektívu, uhol natočenia osoby aby vyzerala osoba čo najlepšie na fotografii. Triky ako zaujať fotografovanú osobu, aj malé dieťa. Naučiť sa vidieť scenériu a zátišie očami skúsených fotografov.

  Workshop fotenia si myslím posunie každého nadšeného fotografa, ako staršieho, tak i mladšieho, ktorý nemá možnosť sa stretnúť s profi fotografmi a z literatúry sa praktické rady len tažko komplexne naštudujú, preto som vďačný Petrovi a Veronike. Cena workshopu je velmi priatelna vzhladom k rozsahu cennych rad a informacii.

  Ďakujem za praktické rady pri fotení a možem len odporučiť ďalším nadšencom lepších fotografii, ktorý sa chcú zlepšovať pri fotení.”

  Rasťo

  Oliva

  “Workshop   „One on One“  v mojom záujme portrétová fotografia detí, mi  v budúcnosti  ušetrí kopec času! Fotiť detičky je veľký organizačný problém, ako všetky matky určite uznajú. Investované peniaze za nadobudnuté informácie a prax budú vrátené stonásobne.

  Veľmi milí fotografi Peter a Veronika mi objasnili všetky moje nedostatky v nastaveniach. Pretože som vždy fotila v automatickom režime a moja predstava docielenej fotografie nikdy nezodpovedala výsledku . Napísali mi „ťahák“, ktorý stále požívam, keďže manuálne nastavenie bolo pre mňa nezrozumiteľné.

  A môj želaný výsledok sa na fotografii KONEČNE UKÁZAL.

  Poradili mi aj s výberom vhodného a cenovo dostupného objektívu na moje zameranie fotografie.

  Ešte raz veľmi pekne ďakujem za super deň a všetky rady.

  Janka