• sk
 • en
 • Čo je Peter & Veronika Workshop?

  Peter & Veronika Workshop je dvojdňový workshop, ktorý nie je len o fotení, ale najmä o tom, ako viesť úspešný biznis vo svadobnej fotografií. Hlavná myšlienka tohto workshopu je zmeniť Váš život k lepšiemu, motivovať Vás, inšpirovať a pomôcť Vám nájsť svoju vlastnú cestu. Dodáme Vám odvahu spraviť prvý krok na tejto vzrušujúcej ceste, po ktorom už bude všetko oveľa lahšie.

  Pre koho je tento workshop vhodný?

  Pre všetkých, ktorí vedú svoj vlastný biznis, alebo rozmýšlajú nad jeho začatím. Pre ľudí, ktorí su odvážni a chcú zmeniť svoj život k lepšiemu. Peter & Veronika Workshop je navrhnutý tak, aby Vám dal poznatky a myšlienky, ktoré Vás tam dostanú.

  Cítite sa tak trochu stratení a neviete ako začať, prípadne ako pokračovať ďalej (vykonať tú obávanú zmenu) bez mnohých omylov? Tak práve pre Vás je Peter & Veronika Workshop. Sľubujeme, že po našom workshope odídete motivovaný s pocitom, že dokážete spraviť čokoľvek, aby ste sa dostali do svojho cieľa a žiť svoj vytúžený život.

  O tom čo všetko obsahuje tento workshop nájdete nižšie, vrátane úžasných referencií od predchádzajúcich uchádzačov.

  peter-and-veronika-workshops

  Oliva

  Peter & Veronika Workshop : Tretia edícia

  Dvojdňový workshop pod vedením Petra a Veroniky

  Prednášky zamerané na business

  Dve krásne fotenia v exkluzívnom prostredí Theresia Chateau Bernolákovo

  1. Deň:

  Prednášky na témy:

  Ako sme sa dostali k svadobnej fotografii, prečo sme prešli na filmovú fotografiu

  Filmová fotografia

  Ako si nájsť a vytvoriť svoj unikátny štýl fotenia

  Ako si nájsť a zaujať ideálneho klienta

  Ako si vytvoriť ideálne portfolio

  Ako si vytvoriť dobré vzťahy s dodávateľmi a ako s nimi spolupracovať

  Editoriál “Rande”

  Fotenie tzv. Rande fotiek

  Uvidíte ako pracujeme so svetlom, s párom, s doplnkami

  Ako sa fotí na film

  Obohatíte si portfolio

  2 Deň:Prednášky na témy:

  Ako správne ohodnotiť svoju prácu – cenotvorba

  Ako si uľahčiť postprocesing, ušetriť čas za PC

  Ako sa dostať na blogy a do časopisov


  Editoriál “Svadba”

  Fotenie  Svadobného editoriálu

  Doplníte si do portfólia luxusný editoriál – profesionálni modeli, designové šaty ,nádherné aranžmány

  a veľa krásnych detajlov v priesotoroch kaštiela Theresia Chateau.

  Fotenie v interiéri a v exteriéri

  Miesto Workshopu : Theresia Chateau Bernolákovo

  Počet miest limitovaný : 10 uchádzačov

  Cena : 800 eur

  Termín: Február 2017 – termíny upresníme

   

  Oliva

  Komplet ukážku z nášho prvého Workshopu si môžete pozrieť tu : Peter a Veronika Workshop č.1

  Komplet ukážku z nášho druhého Workshopu si môžete pozrieť tu : Peter a Veronika Workshop č.2

  Oliva

  Čo povedali o našom workshope

  Vanda Smreková

  “Tvorba Petra a Veroniky je pre mňa už dlhú dobu zdrojom inšpirácie. Ich fotografie sú jedinečné, vedia v človeku vyvolať emóciu a na Slovensku sú dosť nevídané. Nápaditá téma, vychýrení dodávatelia, exkluzívny priestor a možnosť pracovať s profi modelkou, boli pre mňa ako začínajúcu svadobnú fotografku v praxi len ťažko dosiahnuteľné.
  Musím sa priznať, že ani sama som neverila že sa na ich Workshop raz dostanem. Keď som už celé dni na iné nemyslela a Peťo s Veronikou zverejnili možnosť prihlásenia sa na posledné miesto, verila som že táto príležitosť čaká na mňa. Ako študentka som zvažovala, že našetrené peniaze investujem do rozšírenia foto techniky, avšak uvedomovala som si, že to ma neposunie až tak vpred ako možnosť stretnúť sa osobne s tak skvelými ľuďmi.

  Tematika Workshopu ma oslovila v každom bode. Už dlhšiu dobu som mala pocit, že mi chýba odvaha, že sa potrebujem uistiť, že štýl mojej tvorby je to, čím som si istá a v čom chcem pokračovať, že nekonečný postprocesing ma často ničí, že si potrebujem utriediť portfólio a naučiť sa ohodnotiť svoju prácu. Peťo a Veronika majú môj obdiv, že dokážu o svojom „know-how“ hovoriť tak otvorene a so snahou úprimne nám ako fotografom pomôcť aj v business oblasti. Podelili sa s nami o detailné súčasti ich práce, ukázali nám ako funguje súkromné zákulisie ich úspechu, na ktorom roky pracovali. Ich prístup bol priateľský a uvoľnený, rovnako ako celý Workshop. Snažili sa nám zo seba dať čo najviac, v každom z nás prebudiť potenciál a úprimne zodpovedali akékoľvek naše otázky. Pri samotnom fotení som so zatajeným dychom sledovala Peťa priamo pri práci s filmovým fotoaparátom, čo bola pre mňa rarita. Tento Workshop považujem za to najlepšie, čo som pre svoju fotografickú budúcnosť mohla urobiť. Odišla som odtiaľ nabitá eufóriou, ktorá ma drží dodnes a tiež neskutočne obohatená v každom smere! Moje zmýšľanie sa zmenilo. Rozšírila som si okruh priateľov o skvelú partiu fotografov, s ktorými sme zostali v kontakte. Peťo a Veronika, zo ♥ Vám ďakujem za tieto chvíle, za to že som mohla vyskúšať to „top z top“ a prajem, nech sa Vám všetko to pozitívne čo rozdávate, vráti. ☺

  Oliva

  Zuzana Gavulová

  “Na workshop ma priviedla zvedavosť, chcela som vedieť ako rozmýšľajú úspešní svadobní fotografi. Nebola som si úplne istá, či mi môže takýto workshop niečo dať a koľko zo svojho know-how dokážu prezradiť Peter a Veronika? Všetko predbehlo moje očakávania. Získala som užitočné informácie, ktoré ak sa rozhodnem využiť, tak dokážem ušetriť veľa času, návody na zlepšenia ako férovo získať zo svadieb viac peňazí, konkrétne informácie a inšpirácie k foteniam a spôsobom ako sa prezentovať a ako krásne odovzdať zákazku, konkrétne spôsoby ako si nájsť ideálnu klientelu.

  Workshop bol poňatý komplexne a okrem cenných konkrétnych rád, bol tak trochu aj tréningom osobnosti fotografa, tréningom sebavedomia a uvedomenia si svojej hodnoty a hodnoty svojej práce. Na teoretickej časti bola zodpovedaná každá moja otázka a praktická časť bola ako ďalší plnohodnotne prežitý akčný a krásny deň. Velickí z toho dostali maximum! Som veľmi rada, že som sa mohla zúčastniť a odporúčam tento workshop všetkým, ktorí majú chuť rásť. Zo srdca ďakujem Peter a Veronika!”

  Oliva

  Ivana Drdolová Butalová

  “Ak niekoho sledujete rok, dva… či ak ho sledujete roky, vidíte jeho prechod od fotenia na digitál k filmu a ste po každom zverejnenom fotení nadšení viac a viac… nemá zmysel rozmýšľať, či niekoľko stoviek eur investovaných do dvoch dní s nimi stojí za to. Jednoducho chod’te do toho, ihneď! Od momentu, kedy Peťo s Veronikou vypísali termín druhého workshopu, mi hlavou prechádzali len myšlienky, ako veľmi na workshope chcem byť a ako vysvetlím manželovi, že nie len chcem, ale workshop dokonca aj potrebujem.. :)
  Moje tušenie bolo správne, potrebovala som ho! Celý workshop sa niesol v úžasne uvoľnenej atmosfére, kedy sme sa dozvedeli naozaj mnoho z ich fotografickej praxe, mohli sme sa poučit na tom, čo oni už prežili aj vyskúšať si fotenie po Peťovom boku. Vidieť modelku a lokácie jeho okom, sledovať Peťov tvorivý proces, čo je v dnešnej dobe (kedy si každý svoje know how stráži ako oko v hlave) nezvyčajné, bolo veľmi príjemnou a cennou skúsenosťou. Peťo je jeden z mála slovenských fotografov, pri ktorom som si mohla fotenie na film vyskúšať a nadobudnúť základné zásady práce, ktoré nám vysvetlil, za čo som mu nesmierne vďačná!
  A čo bolo na workshope najlepšie? Z ich prístupu bolo jasne vidieť, že nám chcú pomôcť, že nám chcú ukázať, ako cestou by bolo dobre ísť, nemali problém odpovedať na akékoľvek otázky a vložili kus dôvery do mojej práce, ktorá mi pomohla posunúť sa vpred. Podporili ma, ukázali, že každý fotograf má svoju hodnotu a dodali odvahu skúsiť to, čo som už roky odkládala z jednoduchého dôvodu – neverila som si. Tak veľa vecí sa v mojom zmýšľaní po workshope zmenilo! :) Aby toho nebolo málo, spoznala som tam mnoho inšpiratívnych fotografov, ktorí majú podobný pohľad na svet ksrz hľadáčik fotoaparátu a ostali sme v kontakte. Ísť na workshop Peťa a Veroniky bolo jedno z nejlepších rozhodnutí v mojom fotografickom nepredovaní!”

  Oliva

  Kristiána Vavreková

  “Keď som sa dozvedela, že moji najobľúbenejší fotografi Peter a Veronika chystajú workshop pre profesionálnych fotografov, bola som neskutočne šťastná a zvedavá čo mi to prinesie. Cena mi najskôr prišla trochu privysoká, z čoho som sa neskôr musela len smiať, pretože za všetky ich cenné rady a skúsenosti, by som bola ochotná zaplatiť omnoho viac. Boli to najlepšie investované peniaze a čas!

  Dokonca musím povedať, že jeden deň s Peťom a Veronikou mi dal viac ako štyri roky na vysokej škole, kde som študovala fotografiu. Po škole som sa skoro dva roky “hľadala” a fotila som všetko čo mi prišlo pod ruku. Cítila som, že ma to nenapĺňa, ale nevedela som s tým nič urobiť. Vďaka inšpiratívnym slovám Peťa a Veroniky som si konečne uvedomila, čo vlastne chcem a ako to dosiahnem! To je jedna z vecí, za ktorú som im najviac vďačná, pretože moja práca ma teraz omnoho viac baví a napĺňa :) Okrem toho, že Peťo a Veronika sú ozajstní profesionáli a všetko mali dokonale pripravené, (dostali sme kopec vecí navyše, ktoré ani neuvádzali v popise WS) sú to neskutočne milí a srdeční ľudia a čas strávený s nimi, bol viac než obohacujúci. Ešte raz vám ďakujem !”

  Oliva

  Jana Korčeková

  “Workshop od peterandveronika nebol mojim prvým, avšak jednoznačne tým najlepším, jedinečným a najprínosnejším. Peter a Veronika to robia inak, neboja sa prezradit svoje “ako na to”, čo je niečo na Slovensku doposiaľ nevídané. Som rada , že som sa snimi mohla zoznámiť, sú to veľmi milí, priateľskí a ochotní ľudia. Dozvedela som sa aj snáď viac ako som očakávala, teraz je už len na mne ako sa stýmito radami popasujem. Bolo úžasné sledovať, ako to robia tí najlepší a spoznať nových ľudí. Boli to 2 dni mimo mojej reality, za čo dakujem ešte raz..hned by som sa vrátila späť :)”

  Oliva

  Gabriela Jarkovská

  “Workshop Petra a Veroniky bol mojím úplne prvým fotografickým workshopom, takže som nevedela čo od neho očakávať. Neviem ako to chodí na iných, ale tento ma veľmi obohatil. Peter a Veronika boli nesmierne milí, usmievaví a hlavne ľudskí. Mala som z nich už pri prvom stretnutí veľmi dobrí pocit. Priebeh celého workshopu bol veľmi uvoľnený nenásilný a plný dobrej nálady. Priniesol mi okrem množstva obohacujúcich informácií aj kopu nových kontaktov a fotografov, ktorí majú taktiež úžasné portfóliá a naďalej sme v kontakte aj po absolvovaní WS, čo ma veľmi teší.

  Veľmi sa mi páčila aj časť fotenie editoriálu, kde som mala možnosť vidieť ako to robia profíci ako Peter a Veronika:) Miestami to bolo pre mňa náročné fotiť jednu vec, ktorú fotilo naraz 12 ľudí ale bola to tak či tak super skúsenosť. Neľutujem ničoho a som rada, že som poslúchla svoju intuíciu ísť za každú cenu do toho (aj napriek vyššej cene na slovenské pomery) lebo to naozaj stálo za to! Ísť na Workshop bolo jedno z najlepších rozhodnuti v mojom živote…velmi vela veci sa zmenilo v mojom zivote odvtedy!!!! DAKUJEM:)”

  Oliva

  Daniel Nedeliak

  “Keď som zistil že Peter a Veronika robia workshop vedel som, že musím ísť, iná možnosť nepripadala do úvahy. Modlil som sa, aby mali ešte volné miesto a mal som šťastie. Peter a Veronika sú užasní priateľskí ľudia a bola radosť stráviť s nimi deň. Nielen že som sa dozvedel neuveriteľné množstvo cenných informácií, ale táto skúsenosť celkovo zmenila môj pohľad na celé odvetvie. Všetko dávalo zmysel a krásne do seba zapadalo. Fotenie v Dolnej Krupe bola už len čerešnička na torte.

  Zatiaľ sa mi podarilo aplikovať iba málo s vecí, ktoré som sa dozvedel, ale efekt je neuveriteľný. Môju prácu tento worshop otočil o 180 stupňov a myslím, že konečne idem správnym smerom. Som strašne vďačný, že si našli čas a urobili takýto Workshop a že sa na ňom našlo pre mňa miesto:) Ak sa chcem niečo naučiť tak sa učím od najlepších a to Peter a Veronika rozhodne sú.

  Ako som už spomínal otázka nieje či ísť, ale či je ešte voľné miesto.”

  Oliva

  Jana Kuššová

  Ak sú tu medzi Vami nadšení fotografi tak ako som aj ja a premýšľate či ísť alebo neísť, moje odporúčanie je jednoznačné – choďte tam ! Prežijete úžasne strávený čas v spoločnosti tých najlepších a tiež spoznáte veľa nových, inšpiratívnych ľudí, ktorých spája to isté. Peťo s Veronikou sa s Vami podelia o všetky ich nadobudnuté skúsenosti a zážitky, ktoré som počúvala so zatajeným dychom :) Okrem teoretickej časti, kde sa dozviete množstvo neoceniteľných rád sa môžte tešiť aj na veľmi štýlové fotenie, ktoré isto dodá Vášmu portfóliu nový rozmer.
  Odporúčam tento workshop s veľkým W každému, kto sa chce vo svojej práci posunúť ešte ďalej. P&V sú tým najlepším príkladom a motiváciou pre každého (nielen) svadobného fotografa na Slovensku. Veľmi, preveľmi im ďakujem za nádherný deň plný pozitívnych zážitkov a poznatkov. Po ich workshope som sa v mojej práci osmelila a nakopla do toho, čo ma tak nesmierne baví. :)

  Oliva

  Ukážka z druhého workshopu Petra a Veroniky

  boudoir-photographyfine-art-wedding-photographersbouquet-for-bridebella-belle-shoes-shot-by-peter-and-veronikabridal-apartmentbella-belle-bridal-shoesfood-styling-at-peter-and-veronika-workshopbridal-inspiration-wedding-cakefood-styling-by-lapetitwedding-cake-decorated-by-honeybouquetpeter-and-veronika-workshop-detailpeter-and-veronika-workshop

  Ukážka z prvého workshopu Petra a Veroniky

  Peter And Veronika | Destination Wedding Photographers | Peter and Veronika Workshop | Wedding Workshop By Peter And Veronika | Peter And Veronika Workshop First Edition| Film Wedding Photographer In Europe | peterandveronika.comPeter And Veronika | Destination Wedding Photographers | Peter and Veronika Workshop | Wedding Workshop By Peter And Veronika | Peter And Veronika Workshop First Edition| Film Wedding Photographer In Europe | peterandveronika.comPeter And Veronika | Destination Wedding Photographers | Peter and Veronika Workshop | Wedding Workshop By Peter And Veronika | Peter And Veronika Workshop First Edition| Film Wedding Photographer In Europe | peterandveronika.comPeter And Veronika | Destination Wedding Photographers | Peter and Veronika Workshop | Wedding Workshop By Peter And Veronika | Peter And Veronika Workshop First Edition| Film Wedding Photographer In Europe | peterandveronika.comPeter And Veronika | Destination Wedding Photographers | Peter and Veronika Workshop | Wedding Workshop By Peter And Veronika | Peter And Veronika Workshop First Edition| Film Wedding Photographer In Europe | peterandveronika.comPeter And Veronika | Destination Wedding Photographers | Peter and Veronika Workshop | Wedding Workshop By Peter And Veronika | Peter And Veronika Workshop First Edition| Film Wedding Photographer In Europe | peterandveronika.comPeter And Veronika | Destination Wedding Photographers | Peter and Veronika Workshop | Wedding Workshop By Peter And Veronika | Peter And Veronika Workshop First Edition| Film Wedding Photographer In Europe | peterandveronika.com